Skip Navigation
 

Atrakcje

Atrakcje czekające na Państwa to między innymi:

Wędkowanie

Poza jeziorkiem, nad którego brzegiem położone jest nasze gospodarstwo, proponujemy również łowienie ryb w naszym stawie.


na rybki na rybki na rybki

Grzybobranie

Dzięki gęstości zadrzewienia oraz sąsiedztwu rzeki i jeziora okoliczne lasy są niezwykle obfite w grzyby jadalne.


na grzybki na grzybki

Jeziorko

Nasze jezioro położone jest na prywatnym terenie, dzięki czemu nie spotkają tu Państwo rzeszy turystów:-) Można spokojnie w ciszy popływać kajakiem lub łódką słuchając śpiewu ptaków i spadających kropli wody z wiosła.Jezioro jest czyste i spokojne, zatem bez obaw można wykąpać się i popływać wpław.

Z myślą o dzieciach przygotowaliśmy małą plażę z piaskiem i łagodnym, płytkim zejściem do wody. Dzięki przybrzeżnej płyciźnie woda w tym miejscu jest cieplejsza.


Jezioro składa się z trzech części połączonych ze sobą. W tej, nad której mamy brzeg, można bez obaw pływać i kąpać się. Do drugiej i trzeciej, można dostać się kajakiem lub łódką. Naszym oczom ukarzą się piękne widoki i cuda natury.


Małe rybki płynące tuz pod kajakiem oraz bujna roślinność podwodna i przybrzeżna sprawiają niesamowite wrażenie. Przyjemności dostarcza również obserwacja wielu gatunków występujących u nas ptaków takich jak np. bociany, łabędzie, myszołowy, czy jastrzębie.


jeziorko jeziorko
jeziorko

Grillowanie i ogniska

Ogniska urządzamy zarówno w ogrodzie jak i nad brzegiem Jeziorka. Strzelający ogień, gwiazdy, domowe specjały, kiełbasa…po prostu cudownie :-)


grill grill grill

Prace w gospodarstwie

Chętnych możemy przewieść traktorem lub innymi maszynami rolniczymi. Nie ma to jak jazda na sianie :)

Wycieczki rowerowe

Udostępniamy również rowery, w tym jeden z fotelikiem dla małego dziecka.


Ponadto oferujemy takie aktywne formy spędzania wolnego czasu jak badminton, siatkówka (przygotowana specjalnie do tego celu siatka), tenis stołowy, strzelanie z łuku.

 
 
drukuj